تبلیغات

http://up.iranblog.com/images/y4nfywh91dxyuxzr4xsj.png

یاهو-یاهو-وبلاگ
یاهو-یاهو-وبلاگ
فیلتر شکن - بازی

فیلتر شکن

 عضویت در خبر نامه

http://up.p30day.com/images/93477296413813030590.gif


:آدرس سایت فیلتر شده
:نوع فیلتر


پنجشنبه 21 بهمن 1389

بازی

نویسنده:   

http://www.01.98music30.com/Pic/11.89/song2rap.gif

 

 تام رایدر ریبوت:

http://aks98.com/images/3rp1jo8th444slxxdk9p.gif

این فقط یک ریبوت برای فرانچیز نیست, بلکه ریبوتی برای کل برند هست, در نتیجه این بار مدلی واقعی از Lara وجود نخواهد داشت.

Lara در این بازی 21 سال دارد.

آن ها حرکات دقیق صورت را در بازی به کار می برند.

  این بار در بازی مرگ های واقعگرایانه و خشن تر وجود خواهد داشت. برای مثال مردی آشفته چاقویی در سینه ی لارا فرو می کند و بعد از مرگ لارا, چشم هایش را می بندد. در مثال دیگری گفته می شود تخته سنگی روی پای لارا می افتد تا او در تله افتاده و تخته سنگ دیگری روی سرش می افتد.

Crystal Dynamics درباره ی ویژگی های سلاح های بازی حرف نمی زند, اما concept art یک کمان, شاتگان و پیستول را نشان می دهد.

سیستم قفل روی هدف حذف شده و هدف گیری آزادانه هست. Crystal Dynamics می گوید این سیستم قابلیت رقابت با هم رقیب هایش را دارد.

Darrell Gallagher رییس Crystal Dynamics می گوید: "تفاوت اصلی این بازی با عنوان های قبلی, ایده ی "smoke and mirrors" هست که چیزهای خیالی و حقه آمیز نشان می دهد. تصوری از آزادی به خاطر حرکت های سریع و جاخالی دادن وجود داشت که شما با آن ناگهان در جایی دیگر می بودید, اما این بار کاملا واقعی هست. شما واقعا می توانید به هر سمتی که می بینید بروید و به جای راهنمایی, از هر راهی که می خواهید به خط پایان برسید.

Noah Hughes, کارگردان بازی می گوید: "در این بازی مهم بود که وجهه ی لارا احساسی نمایش داده نشود و آن را در گیم پلی نشان داده شود به علاوه ی این که بازیباز موقعیت های سخت برای یک نجات یافته را درک می کند." در مسیر بازی لارا از بین زباله های بی مصرف تجهزیات و لوازم جدید به دست می آورد و قابلیت های خود را افزایش می دهد و مهارت های ورزشی اش بیش تر می شود. بعضی از مکان ها به خاطر محدودیت های فیزیکی یا کمبود امکانات غیر قابل دسترسی هستند. با مهارت و تجهیزات صحیح, همه ی جزیره در دست لارا هست.

مقر اردوگاهی ای در بازی وجود دارد که در آن جا شما می توانید آیتم ها را ترکیب کنید و چیز جدیدی بسازید و با دسترسی به سیستم مهارت, قابلیت های لارا را بهتر کنید. همچنین در اردوگاه شما می توانید به سرعت به جاهای مختلف سفر کنید.

شما باید برای زنده ماندن آب و غذا جمع آوری کنید.

انسان های دیگری هم در بازی هستند از جمله خدمه ی کشتی شکسته در ساحل جزیره.